Ateik į susitikimą su vienu ryškiausių Suomijos režisierių Aku Louhimies

Nuo mažumės svajojęs būti kino režisieriumi ir šia svajone iki šiol sekantis suomis Aku Louhimies atvyksta pristatyti savo filmų.

Save jis vadina lenkų kino klasiko Krzysztofo Kieslowskio mokiniu ir teigia iš jo išmokęs trijų dalykų, reikalingų geram kinui kurti. Tai – filmo pagrindu tampantis geras scenarijus, kitaip – stipri istorija, tikrų bendraminčių filmavimo grupė, kurios nariai vienas kitą supranta iš pusės žodžio, ir didelis dėmesys filmo montažui.

Daugiau nei 30 filmų sukūręs A. Louhimies kine debiutavo pilno metro filmu „Neramus“ (Levottomat, 2000). Nuo tada beveik kiekvienas jo filmas atkreipia kino profesionalų ir žiūrovų dėmesį bei sulaukia įvertinimų.

Pabendrauti su kūrėju kviečiame ketvirtadienį, sausio 10 d., 17 val. per trumpų filmų programą. Į ją įtraukti ir du jo filmai iš studentiškų laikų, tad, galėsite palyginti su pirmaisiais savo pasiekimais.

Penktadieni, sausio 11 d., 19 val. jis pristatys komišką dramą “Apnuogintas žmogus”. kuri iki šiol uždrausta rodyti Suomijoje.

Programa www.skalvija.lt

Vaizdo anonsas

 

Kategorijos: Uncategorized.

Comments are closed.