DĖMESIO!!! Nauji skalviečiai wanted!

Movie-Maker-movie-makerKaip ir Naujų metų išvakarėse planuojame, kiek ir kaip imsime sportuoti, kokių užsienio kalbų pradėsime mokytis ir kaip puikiai grosime gitara, taip ir vasarą imame planuoti, ką prasmingo nuveiksime ateinančiais metais.

Žinot ką? Lai nelieka šie planai tik tuščiais pažadais. Jeigu ieškote, kur prasmingai padėti savo laiką, mes tikrai turime, ką pasiūlyti.

Skalvijos Kino Akademija renka naujus kino kursus 2016 metams

Kaip žinoti, ar čia tavo vieta?

Tikrai nebūtina turėti savo kamerą, mokėti montuoti ar gebėti nesumirksėjus išvardinti įtakingiausius XX a. režisierius. Skalviečiu gali būti tas, kuris stebi pasaulį:

* Kaip mama kietai sučiaupus lūpas ramiu balsu sako, „žinoma, daryk kaip nori“ ir tu žinai, kad jokiu būdu negalima daryti, kaip nori;

* Kaip pamirštame arbatos puodelyje ant viršaus užsideda vaivorykštė;

* Kai išgirdus nesąmonę, nenatūraliai sustingsta veidas;

* Ar kaip pavojingai viskas nutyla prieš audrą;

Kitaip sakant, ieškome tų, kurie mato pasaulį ir fiksuoja jo detales galvoje. O kaip visa tai išreikšti kino kalba – padėsime mes – „Skalvijos“ kino akademijos komanda.

***

Šiemet renkame:

  • Vaidybinį kursą (vad. Andrius Blaževičius)/ trukmė – 2 metai
  • Dokumentinį kursą (vad. Akvilė Gelažiūtė)/ trukmė – 2 metai
  • Kino programų kuravimo kursą (vad. Aistė Račaitytė ir Mantė Valiūnaitė)/trukmė – 1 metai /Šio kurso metu kiekvieną savaitę žiūrėsime filmą iš Skalvijos repertuaro, analizuosime ne tik patį kino kūrinį, bet ir kaip ir kokiomis priemonėmis vyksta kino sklaida, kaip kino filmas pasiekia žiūrovą. Stebėsime kaip filmus pristato įvairūs festivaliai Lietuvoje ir praktiškai išbandysime patys kino programos sudarymą “Skalvijos” kino teatre.

filmmaking-1

O dabar, mielieji, skleiskit gerąją žinią ir nukreipkit visus susidomėjusius 9-12 kl. moksleivius pas mus registruotis.

Paklausit, kaip užsiregistruoti? Spauskite čia, užpildykite anketą ir siųskite ją akademija@skalvija.lt. Anketų laukiame iki rugpjūčio 28 d.

Jei iškils klausimų, „skalvijiečiai“ jums mielai atsakys tel. 8 5 2 610505 arba el. paštu akademija@skalvija.lt.

 

Kategorijos: Uncategorized.

Comments are closed.