Ko laukti (ir ko nelaukti) šį savaitgalį?

Savaitgalį pils iš kibiro, kaitins kaip Sacharoje, o nuo laisvės pakvaišęs vėjas smaginsis kaip Islandijoj. Sinoptikai praneša, kad artėja didžiausia vėtra per pastaruosius 50 metų. Šuoliuodama per Vilnių ji šokdins pakelėje sutiktus medžius, į savo glėbį bandys pačiupti gatvėje užsilikusius nesusipratėlius, visiškai sutrikdys eismą. Griežtai rekomenduoja nelikti namuose (nes jų gali ir nebelikti), o apsirūpinti atsargomis visam savaitgaliui ir judėti link vienintelio saugaus taško. Čia sausa, vėsu, saugu ir čia!!! susirinks pati smagiausia kino režisierių, aktorių, kompozitorių, dailininkų, operatorių, statistų  ir kitų kino -istų kompanija. Visą savaitgalį ji suks filmą pavadinimu SKA PREMJEROS.

Jūsų dėmesiui – visa informacija, kurią būtina žinoti, norint įsiliet į šią darnią kompaniją.

Lokacija: Stipriausiai šaknis į Vilniaus žemę įleidęs kino centras „Skalvija“, jos pašonėje kulinariniais kepiniais garsėjanti kafeterija „Planeta“.

Režisierius: ar girdėjot Hičkoko posakį, kas yra režisierius dokumentiniame kine? Tai va, tas pats.

I VEIKSMAS – ŠEŠTADIENIS, GEGUŽĖS 24 D.

Kino kritikai: garbūs jaunieji specialistai, atlaikę visus kino kritiko išbandymus. Juos pristatys kurso vadovė Rasa Paukštytė ir Ieva Veiverytė. Kartu jie pristatys išskirtinį SKA laikraščio „Čia ir dabar“ leidimą. Išduosim, kad be įžvalgių, tarpais griežtų, tarpais atlaidesnių apžvalgų, čia pateko fenomenalūs interviu su Ignu Jonynu ir Marku Splinter.

Tiražas – tik vakaro dalyviams.

Žodis kino kritikams – 17 val.

Aktoriai: šių užplūs gausiausias būrys, todėl jų pasirodymui skirtos net trys atskiros scenos.

Pirmiausia su Giedre Beinoriūte priešaky iškulniuos dokumentininkai. Čia, kaip gyvenime, – netruks egzistencinių klausimų ir filosofinių paralelių, o per 33 rinktinius kadrus atsiskleis dar neregėtas Vilnius.

Žodis dokumentininkams ir peržiūra – 17 val. (iškart po kino kritikų)

Po jų jaudinančios akimirkos pasivis Tomo Smulkio vaidybininkus antrokus. Apie ką jų filmai, kokie sunkumai/lengvumai juos lydėjo, ar jie laimingi būdami čia?  Kiekvienas bus laisvas išliet, kas susikaupė tai akimirkai, o svarbiausia, – didžiuotis tuo, ką padarė.

Žodis vaidybininkams ir peržiūra – 19.30 val.

Apdovanojimai: Grand „Skalvijukai“ tūps į geriausio dokumentininko ir vaidybininko rankas. Juos šeštadienį paskelbs slapta „Skalvijos“ komisija. Tačiau ne ką mažesnė intriga laukia jau kitą savaitę, kai geriausią SKA metų darbą balsuodami nulems Delfi.lt skaitytojai. Pasiruoškit kaip reikiant pakovoti.

Kompozitorius: „Miesto surikatos“. Matas Klementas Jonas ir Skomantas ne iš SKA pasirūpins, kad jūsų ausys gaudytų kiekvieną garsą.

II VEIKSMAS – SEKMADIENIS, GEGUŽĖS 25 D.

Sekmadienį dienai įsiriedėjus pasitiksim Tomo Smulkio vaidybininkus pirmokus.

Žodis jiems ir peržiūra –  16 val.

P.S. Prodiuseriai nesnauskit – puiki proga atrast naują talentą.

Po peržiūrų jūsų laukia galingas SKA tortas ir „Fėjų kepyklėlės“ kulinarinai opusai, ruošti visą savaitę!

Viskas, bičiuliai, laukiam!

Kategorijos: Uncategorized.

Comments are closed.