SKA pavasario peržiūros 2016

Ir vėl klegėdami ir vos tilpdami į salę gegužės 28-29 dienomis žiūrėjome Skalvijos kino akademijos diplominius ir pavasario semestro darbus. Peržiūras drąsiai atidarė Lino Mikutos vadovaujamas pirmo vaidybinio kurso skalviečiai. Vėliau sekė net trys šiais metais išlydimi diplomininkų kursai:

* Kino programų kuratorių kursas (vad. Mantė Valiūnaitė ir Aistė Račaitytė), kuris žiūrovams paruošė net dviejų seansų peržiūras: „Batas“ (rež. Laila Pakalniņa, 1998) ir „Kiemas“ (rež. Valdas Navasaitis, 1999).

* Dokumeninio kino kursas (vad. Giedrė Beinoriūtė), kurie iš įvairiausių požiūrių taškų bandė atsakyti, kas yra meilė.

* Vaidybinio kino kursas (vad. Andrius Blaževičius) su rekordiniu filmų kiekiu, kuriuose pamatėme skaniausią žanrų, stilių, temų mišrainę.

Geriausiai įvertinti Skalvijos administracijos ir laimėjo skalvijuką…

 vaidybinio kino antrokė Augustė Kunevičiūtė su filmu “Baimės portretas” bei

dokumentinio kino antrokas Alanas Gurinas už visų metų įdirbį ir pagarbą kinui.

O pabaigai – didžiulė padėka dėstytojams, kurie šiais metais „augino“ naują kartą: Vytautui Katkui, Martynui Norvaišui, Augustinui Bėkštai, Armui Rudaičiui, Mantei Valiūnaitei, Birutei Kapustinskaitei, Akvilei Gelažiūtei ir kitiems.

Dabar kviečiame pasižiūrėti akimirkas iš renginio ir nepamiršti patikrinti Skalvijos kino akademijos youtube paskyrą, kurioje rasite skalviečių filmus.

Susitiksime rudenį!!!

Nuotraukų autorė © Patricija Andrijaitytė

Kategorijos: Uncategorized.

Comments are closed.