SKA pavasario peržiūros 2018

Pirmąjį birželio savaitgalį ne tik skaisčiai švietė saulė ir ledai tirpo rankose, bet ir “Skalvijos” kino centre vyko pavasarinės SKA peržiūros.

„Skalvijos“ kino akademija į pasaulį išleido dar vieną dokumentinio kino kursą, kurie vadovaudami režisierės Akvilės Gelažiūtės sukūrė ir pristatė baigiamuosius darbus tema „Įeiti draudžiama“. Už geriausią dokumentinį filmą Skalvijukas atiteko Rusnei Gocentaitei.

O štai vaidybinio kino antrasis kursas, vadovaujamas dramaturgo, scenaristo ir režisieriaus Tito Lauciaus pristatė baigiamuosius darbus – „džiazą“ laisva tema, apribotą penkiolika ekrano minučių.  Skalvijukas už geriausią vaidybinį filmą buvo įteiktas Elžbietai Vozbinaitei.

Specialus paminėjimas už nuopelnus SKA atiteko Agnei Girsaitei, Rolandui Pauliui Banaičiui, Adomui Vasiliaukui, Ryčiui Dringeliui, Žygimantui Bagdonavičiui, Rusnei Gocentaitei.

Pimųjų metų mokslo vaisius, bendroje vaidybinio ir dokumentinio kino kursų peržiūroje, pristatė ir pirmakursiai. Dokumentiką studijuojantys moksleiviai pristatė dieną su personažu, o vaidybinis kursas – bendrą filmą pagal užduotį „Kakava ir sausainiai“. Kursų vadovai – Linas Mikuta ir Živilė Mičiulytė.

Šių metų dėstytojai: režisierė Akvilė Gelažiūtė, režisierius Titas Laucius, režisierius Linas Mikuta, režisierė Živilė Mičiulytė, kino kritikas Narius Kairys, scenaristė Vėjūnė Tamuliūnaitė, montažo režisierė Marija Stonytė, montažo režisierė Austėja Urbaitė, dramaturgė Marija Kavtaradzė, garso režisierius Augustinas Bėkšta, kino operatorė Laura Aliukonytė, kino operatorius Vytautas Katkus. Iš visos širdies dėkojam!

Akimirkas įamžino fotografas Modestras Endriuška.

 

Kategorijos: Uncategorized.

Comments are closed.