SKA’nida2

Tingiai kramtant kasrytinius koko-čoksus keistu spragsėjimu dėmesys atkreipiamas į laiptus. Ten Vikos nematyti, tik iš spragsėjimo gali įtarti, kad užkritę pusryčiautojų akių vokai – fiksuojami objektyvo. Ir jei ne išdavikiškas fotoaparato spragsėjimas, Erdvilas gal ir nebūtų šūktelėjęs „fotografas kadre“. O ne kadre – Alina ir lūžtanti pliauškė. Niekas nepastebėjo. Tik Elena, nepaleidžianti iš rankų kameros ir fiksuojanti visų kliauzas. Net ir žaidžiant Kleizai.

Nuotraukos autorė - Vika Petrikaitė

O kol Virgis sukosi ir mėtė, Maratas ir Matas (tas, kuris negeria labai karštos arbatos) susisuko trumpam mesti ruošimąsi arbūzo pjaustymui. Bet išsisukt – neišsisuksi. Supjaustytam arbūzui lankytojų netrūko. Po keliskart. Tik Daina protingiausią vietą rado – prie pat lėkštės. Nuo kurios, dar netuščios, akių nenuleido ir Aistė, dėkodama už vaišes.

Nuotraukos autorė - Vika Petrikaitė

Tinginio skonis burnoje tirpo labai entuziastingai. O toliau estafetę kepti pyragą perėmė Giedrė. Todėl šiandien Vilma ir šveitė tarką, pati nesupratusi, kaip vis tik už vaišių rezultatą atsakinga tapo ji. O naktį Erdvilas ir Laurynas šveitė nuo filmavimo likusius hot-dog‘us – svarbiausia, daug kečupo, sakė. Viktorija ir Elena tuo tarpu džiovyklėje bandė skalbtis rūbus ir stebėjosi finalu – kvepia, šilta, sausa, bet nė kiek ne švariau…

Nuotraukos autorė - Vika Petrikaitė

Marytė ryte rengės sijoną – eis vaidint. Ir nereikia tos prijuostės, juk ne kasdien būsi filme. O dar Emilės. Godai ir Maratui tik pasisekė: antrą dieną iš eilės kartojo tą pačią sceną. Sakė, kad išsitrynė medžiaga. Bet dėl visa ko Goda ėmė intensyviau domėtis didžiaisiais ir mažaisiais dėmesio ratais. Jonė sakė, kad intensyviai filmuojama. Ir virš vandens ir po juo. Techniką saugojęs Robertas prie jūros gavo vos paskutinį lašą karštos arbatos. Auksės termosas – privatizuotas. Dar nuo vakar. Kai visai po to Birutė bandė įžvelgti, ar švyturio spindulys perbrėžia namais tapusios kolonijos stogą.

Nuotraukos autorė - Vika Petrikaitė

Emilija šiandien jau žadėjo su batais į jūrą nelįsti. O Džiugas ir co. vakar iš vandens nenorėjo išlįsti. Bangų plakami. Gustė, štai, pati padais plakė bangas, virš purslų vis pašokdama. Tik Zenitui reikėtų neperšlampamo dėklo. Gerai toks būtų ir Matui (tam, kuris su vaikiškais Barbie plaukmenimis), kai tenka lįsti į, pasak Mato (to, kuris šiek tiek pasisuko ranką) piktą jūrą. Maratas tik susierzinęs nutrynė tokį užrašą nuo smėlio. Ir pėda – caps lock‘u – užrašė „įspūdinga jūra“. Romantikas. O vakare vis įtariamas mafijozu, kol sėdi kaip plaštakė. Tikrosioms mafijozėms – Dainai ir Emilijai – tyliai visus nukenksminant.

Cepelinų nebus, nes bloga bulvių partija.

Kategorijos: Uncategorized.

Comments are closed.