SKA’nida3

Šlapius rankšluosčius reikia sukabinti terasoje. Įrėminusioje kelionę Erdvilo ir Jonės nutikimais. Tiek telefonas, tiek pakabukas išgelbėti. Išgelbėtas ir žvirblis. Erdvilas matė, kaip paprastai, bet jautriai – vos ištiesus rankas – Alina paėmė terasoje susižeidusį paukštį. Ir į laisvę jį paleido ne iš antro aukšto. Antrame lovos aukšte tiek pat smėlio kiek paplūdimy.

Nuotraukos autorė - Vika Petrikaitė

Emilė paskutinės vakarienės metu pradėjo valgyti su kiniškomis lazdelėmis. Neilgai trukus grįžo prie europietiškesnių įrankių. Švelnus nuovargis? Iki vakaro liepta sumontuoti filmus. Džiugas sako, kad neužteks laiko net išeksportuoti, tai Goda davė pusvalandžiu daugiau. Prie laužo du Cola‘os dvilitriniai stovėjo kone nepaliesti, o čiobrelių arbata nyko. Vikai kiek trūko šviesos nuotraukoms. Maratas savo atminties filme naudos naują kadrą – tą patį šokimą į jūrą su rūbais, kaip ir Robertas, tik papasakota pastarojo lūpomis. Kurios, pasak Alinos, visos sutiktos –šypsojos.

Nuotraukos autorė - Vika Petrikaitė

Birutei ant kojos užšoko žiežirba ir paliko savo pėdsaką. Švelniai ugnies paliesta koja „nudegusioji“ sakė, kad norėtų, jog liktų koks ženklas, primenantis šią stovyklą. Maratas ir Giedrė iš Nidos tempėsi maišus akmenų. Viktorija – smėlį batuose. Vilma prisimena ją lakstančią po kambarius ir tarp šlapių stovyklos vyrukų marškinių ir džinsų ieškančią ko nors šiltesnio užuominų tiems, kas filmuojas su rūbais jūroje. Matas (tas, kuris liko Nidoje) džiaugės suradęs kitokio savęs prototipą – Matą (tą, kuris Aidas).

Nuotraukos autorė - Vika Petrikaitė

Pyragų kepimo aidas nuskambėjo garsiai. Ne vien Emilija ir co. vyniojo tinginį, Vilma kepė saviškį gardėsį… Net Goda su Maryte tepė uogienę ant vaflių ir dėliojo juos į krūvą, pavadinusios tai pyragu. Tik prie bendro laužo nenešė, kad prie Vilmos nepasirodytų nekaip. Kitądien Marytė laimėjo pyrago nekepimo konkursą. Tada su Aukse sutepė sumuštinių kelionei atgal. Trukusiai ilgiau nei planuota, bet vairuotojai pavaišino picomis ir Cola. Matas (tas, kuris vegetaras) nuo picų mėsą nurenka, nevalgo jau tris metus. Express pizza greita ne gaminimo, o picų dingimo procese. Tik po gabalėlio-kito Aistė suprato, kad yra jau Klaipėdoje. Gaila, nebuvo vegetariškos Gustei.

Nuotraukos autorė - Vika Petrikaitė

Elena sakė, nesuprantanti iš kur pas visus tiek energijos. Bet prie pat Vilniaus, kai jau visi miegojo, ji dar plačiai atmerktom akim sekė, kada galės iš greta sėdinčiojo ausų ištraukt ausinuką ir pati paklausyt muzikos. Daina jau buvo išlipusi Grigiškėse.

Laurynas sakė, šiemet jau turbūt stos į SKA.

Kategorijos: Uncategorized.

Comments are closed.