Traukiam kilimus, repetuojam kalbas ir laukiam Tavęs!

Tik praūžus Kanų filmų festivaliui ir ištuštėjus gatvėms visi nuščiūva… Atėjo pačių svarbiausių premjerų ir pačių netikėčiausių debiutų metas, kai savo gebėjimus demonstruoja SKA studentai.

Jau šį šeštadienį nuo 18 val. „Skalvijoje“ rinksis lietuviško kino viltys ir vedliai iš SKA. Nestigs čia būsimųjų nei vaidybinio, nei dokumentino kino pažibų, o animacijos vėliavą aukštai iškels Emilė Maigytė, SKA inkubatoriaus dalyvė, kuri garbiesiems žiūrovams pristatys savo pirmąjį animacinį trumpuką, neišduosime apie ką.

Tomo Smulkio I-ojo kurso vaidybininkai išstos pirmieji ir kino ekrane parodys savo pasakojimus keršto tema. Pasiruoškite įtampai, prisiminkite svarbiausius kriminalinius trilerius ir jų kūrėjus  – čia kino istorijos žinios tikrai pravers!

Nutilus griausmingoms ovacijoms ir aprimus pirmosioms emocijoms savo šeimos narius netikėtais rakursais atskleis režisierės G. Beinoriūtės kursas. Režisierė pusę lūpų mums prasitarė, kad čia išvysime ne vieną talentą, o tarp jų ir būsimąjį R. Verbą. Mes jau nekantraujame, o jūs?

Vakaro kulminacijoje – konkursinė SKA programa, kurioje varžysis tokie pripažinti režisieriai kaip Erdvilas, Simonas, Emilija, Edita, Klaudija, Justina, Birutė, Gustė, Vaiva. Lietuvos kino kritikai jau dalijasi pirmosiomis prognozėmis, kam atiteks prestižinis „Skalvijuko“ apdovanojimas už geriausią vaidybinį filmą. O kam sėkmę pranašaujate jūs?

Toliau programoje – interviu žiniasklaidai ir pozavimai fotografams, pats gardžiausias SKA tortas, pati trankiausia muzika ir, žinoma, šokiai iki ryto!

Kategorijos: Uncategorized.

Comments are closed.